Alb'swiss TV
Sport

Sapo erdhi një super-lajm nga Bayern Munich

sapo-erdhi-nje-super-lajm-nga-bayern-munich

Erdhi një lajm shumë i mirë për skuadrën e Bayern Munichut.

Ditët e vështira kanë marrë fund për Alphonso Davies.

Mbrojtësi i majtë është rikthyer në stërvitje të plotë me Bayern Munich pas dëmtimit në kyç që e mbajti jashtë për pjesën më të madhe të gjysmës së sezonit.

Ai është jashtë që nga fitorja 5-0 ndaj Eintracht Frankfurt me 24 tetor.

Ai ka qenë vendimtar në suksesin fantastik të Hansi Flick që ka rrëmbyer pesë trofe në vitin 2020 dhe do të jetë një ndihmesë e madhe edhe për ndeshjet e shumta në vazhdim të kampionatit.

Të ngjajshme

Transferimet e vitit 2020, lista e 15-të lojtarëve më të përfolur

albswiss.com

Garë e nxehtë, këta dy gjigant në luftë për transferimin e Depayt!

albswiss.com

Pse nuk e ftoi Messin për ndeshjen e dytë radhazi në Ligën e Kampionëve, shpjegon Koeman

albswiss.com