Alb'swiss TV
Showbiz

Sara edhe njëherë i bëri për vete ndjekësit me këtë foto ‘përrallore’ të Poemës

sara-edhe-njehere-i-beri-per-vete-ndjekesit-me-kete-foto-‘perrallore’-te-poemes

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit, ajo ka publikuar foton më të ëmbël të Poemës./ORAinfo/

Të ngjajshme

Big Mama ndryshon komplet look-un, do të befasoheni si po duket

albswiss.com

Sara dhe Ledri i hapin Instagram vajzës

albswiss.com

Transformohet Ryva Kajtazi, nuk do ta njihni në foton e fundit

albswiss.com