Sara nxjerr foton me Andin dhe hedh kunja për Jasminën – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Sara nxjerr foton me Andin dhe hedh kunja për Jasminën

sara-nxjerr-foton-me-andin-dhe-hedh-kunja-per-jasminen

“Për inat shkova me…”, Sara nxjerr foton me Andin dhe hedh kunja për Jasminën.

Takimi mes Andit dhe Sarës ka nxitur debate të mëdha në studion e Për’puthen, sidomos nga Jasmina.

Brunja bukuroshe tha se Andi nuk tregoi respekt për të në këtë takim, edhe pse ai u shpreh se ishte më i ngurtë në takimin më Sarën, për shkak të saj.

Megjithatë, Sara nuk u ndal me kaq dhe së fundi publikoi një fotografi krah Andit, ku në mbishkrimin e fotos hodhi kunja.

“Për inat të vjehrrës shkova me mullixhiun”, ka shkruar ajo në postimin e saj në Instastory.

Të ngjajshme

S’ka ku shkon me bukur, kaq bukur po i rri fustani i bardhë Bleronës

albswiss.com

Flet më në fund Ana për ish-konkurrentin e “Për’puthen”

albswiss.com

Infektohet me COVID-19 Cima, e bija e tij kërkon gjak nga ata që e kaluan virusin

albswiss.com