Alb'swiss TV
Showbiz

Sara publikon pamje të reja nga “baby shower”, shfaqet në krahët e Ledrit

sara-publikon-pamje-te-reja-nga-“baby-shower”,-shfaqet-ne-krahet-e-ledrit

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Mrëmë ka organizuar një “baby shower” dhe ishte pamja e saj e cila mori tërë vëmendjen.

Sot ajo ka publikuar pamje të reja, e së fundmi është shfaqur në krahët e Ledrit./ORAinfo/

Të ngjajshme

Bashkëshortja e Goldit e nisë ditën me këtë surprizë

albswiss.com

Shkurta sapo doli nga frizerja, është rregulluar si ‘nuse’ për ditëlindjen e saj

albswiss.com

Meda në hap me kohën, vishet me setër me stil unik!

albswiss.com