Alb'swiss TV
Sport

Sassuolo – Inter, befasi në formacionet shartuese

sassuolo-–-inter,-befasi-ne-formacionet-shartuese

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sassuolos dhe Interit.

Nga minuta e parë, Antoonio Conte e ka hedhur në fushë Alexis Sanchezin, duke e ulur në stol Romelu Lukakun.

Nuk luan sërish Christian Eriksen, vendin e të cilit si gjithmonë, ani pse nuk e duan tifozët, e zë Gagliardini.

Sassuolo:

Inter:

Të ngjajshme

Tjetër sukses i Kosovës në xhudo, Distria Krasniqi e para në botë

albswiss.com

Capello me fjalë të mëdha për Milanin, flet edhe për titullin

albswiss.com

Shkëlqen Ibra, këto janë notat e lojtarëve: Napoli 1 – 3 Milan

albswiss.com