Alb'swiss TV
Lajme

Selmanaj kërkon falje publike: Saranda Bogujevci është historia e gjallë e këtij vendi

selmanaj-kerkon-falje-publike:-saranda-bogujevci-eshte-historia-e-gjalle-e-ketij-vendi

Driton Selmanaj ka kërkuar falje publike për deklaratat e tij të fundit.

Zëvendëskryeministri i vendit, Driton Selmanaj, ka kërkuar falje pas deklaratave të tij lidhur me çështjen e të pagjeturve për të cilën kishe shumë reagime madje u kërkua edhe shkarkimi i tij.

Selmanaj tha se kushdo që është ndjerë i fyer apo i lënduar i kërkon falje publike.

“Kushdo që në njëfarë forme është ndjerë i fyer ose i lënduar nga deformimet, shtrembërimet që më janë bërë fjalëve të mija, i kërkoj falje publike. Për mua Saranda Bogujevci, Besarta Jashari, Gramoz Berisha dhe jo vetëm janë historia e gjallë e këtij vendi, këta janë vetë populli i Kosovës”, tha Selmanaj .

Të ngjajshme

Përplasje brenda koalicionit qeverisës për masat anti-COVID

albswiss.com

Lista Serbe e mbron Vuçiqin, i quan “shizofrenike” reagimet nga Kosova

albswiss.com

Bëhen të ditura arsyet që Zyra e Prokurorit i dha për mbajtjen e Hysni Gucatit në paraburgim

albswiss.com