Sërish dështon Lazio, kjo ishte paraqitja e Muriqit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Sërish dështon Lazio, kjo ishte paraqitja e Muriqit

serish-deshton-lazio,-kjo-ishte-paraqitja-e-muriqit

Lazio dështon përsëri në Serie A, Muriqi luan rreth 25′ minuta.

Lazio është mposhtur përsëri, por sonte në Serie A.Bologna ka triufmuar me rezutlat 2 me 0.
Mbaye dhe Sansone shënuan për fitoren e madhe të skuadrës së trajnerit Mihajlovic.

Në këtë takim për rreth minuta luajti edhe reprezentuesi kosovar, Vedat Muriqi.Megjithatë, sulmuesi i “Dardanëve” nuk arriti që të lë gjurmë personale në këtë takim me skuadrën e tij.

Të ngjajshme

Iu hoqën pasaportat diplomatike, De Biasi: Ndoshta duhet të kthej edhe “Urdhërin e Skënderbeut”

albswiss.com

Perez synon transferimin edhe një tjetër ylli të madh

albswiss.com

Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona – Sevilla

albswiss.com