Alb'swiss TV
Sport

Sërish fol në ndeshjen Fiorentina – Juventus

serish-fol-ne-ndeshjen-fiorentina-–-juventus

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Fiorentinës dhe Juventusit.

Fiorentina është duke ja shkaktuar humbjen e parë në Serie A, Juventusit.

Skuadra mysafire ka dyfishuar epërsinë në saj të një autogoli.

Autogoli u bë nga Alex Sandro në minutën e 76-të.

Të ngjajshme

Mësohet arsyeja se pse Reali heqi dorë nga transferimi i David Alaba

albswiss.com

Khabib fiton me nokdaun, kampion i padiskutueshëm

albswiss.com

Sllovenia ia ndal në gjysmë gzimin Kosovës

albswiss.com