Shënohet edhe goli i dytë në ndeshjen Chelsea – Everton – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Shënohet edhe goli i dytë në ndeshjen Chelsea – Everton

shenohet-edhe-goli-i-dyte-ne-ndeshjen-chelsea-–-everton

Po vazhdon ndeshja mes skuadrës së Chelseas dhe asaj të Evertonit.

Chelsea shënon edhe golin e dytë ndaj Evertonit.

Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë dhe të qetësisë ndaj Evertonit në ndeshjen e fundit të javës së 27-të në Premierligën angleze.

Ishte Jorginho i cili shënoi nga penalltia në minutën e 65-të.

Paraprakisht, Godfrey shënoi autogol në minutën e 31-të.

Të ngjajshme

Trajneri i Spanjës Luis Enrique paralajmëron Kosovën!

albswiss.com

Hernandez mund të pësojë keq nga Federata e Futbollit Italian

albswiss.com

Barcelona – De Ligt, lajm i papritur nga agjenti Raiola

albswiss.com