fbpx
16.7 C
Geneva
Saturday, June 1, 2024

Shkëmbim spektakolar në mes Interit dhe Manchester United

Shkëmbim spektakolar: Brozovic në Old Trafford, ndërsa ylli i United te Interi.

Inter dhe Manchester United kanë gati shkëmbimin spektakolar!

Inter është duke konsideruar rikthimin e Alex Telles.

Sipas Daily Star, braziliani, i cili nuk po gjens humë hapësira te Manchester United, i është ofruar klubit milanez.

Anglezët duan të përfshijnë në operacion Marcelo Brozovic: 20 milionë euro është vlerësimi i United për ish-lojtarin e Porto-s, 12 më pak se mesfushori kroat.

Përveç Telles, Djajtë duhet të ofrojnë edhe një shumë parash për të bindur zikaltrit.

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img