Alb'swiss TV
Lajme

Shpendit i ka kaluar inati me Vetëvendosjen, e uron Bulliqin

shpendit-i-ka-kaluar-inati-me-vetevendosjen,-e-uron-bulliqin

Ahmeti uron Bulliqin dhe VV-në.

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar pas publikimit të rezultateve nga zgjedhjet e jashtëzakonshme në Podujevë.

Ahmeti ka uruar Shpejtim Bulliqin dhe Lëvizjen Vetëvendosje, duke thënë se edhe për mandate të shkurtuar porosia e qytetarëve në këtë komunë ishte e qartë, transmeton lajmi.net.

Postimi i plotë:

Urime Shpejtim Bulliqit dhe Lëvizjes Vetëvendosje për fitoren në zgjedhjet lokale në Podujevë. Edhe pse për mandat të shkurtuar porosia e qytetarëve në Podujevë ishte e qartë!

Suksese në realizimin e programit!

Të ngjajshme

KQZ-ja tregon sa aplikime ka pranuar nga diaspora deri pasditen e sotme

albswiss.com

Ironizimi i Ganimetr Musliut, e quan ‘Mimoza llastica’ Vjosa Osmanin

albswiss.com

Zeka thotë se aktakuza ndaj Thaçit dhe Veselit janë konfirmuar

albswiss.com