Shtyhet ndeshja Juventus – Napoli – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Shtyhet ndeshja Juventus – Napoli

shtyhet-ndeshja-juventus-–-napoli

Juventus dhe Napoli do të ndeshen me shtatë prill 2021.

Ndeshja ishte e paraprë të zhvillohej me katër tetor në kuadër të xhiros së tretë të Serie A, transmeton lajmi.

Presidenti i Lega Serie A, Paulo Dal Pino, me kërkesën e dy klubeve, ka vendosur që ndeshja të zhvillohet me shtatë prill në orën 18:45.

Ndeshja ishte paraparë të zhvillohej me 17 mars, por tani orari ka ndryshuar.

Orari ka ndryshuar pas eliminimit të Juventusit nga Liga e Kampionëve dhe është vendosur që ndeshja të luhet në prill ku do të ketë me pak tensione.

Të ngjajshme

A do të rikthehet Neymar nesër? -Flet Pocchetino

albswiss.com

Përballjet e mundshme në gjysmëfinale të UEFA Champions League

albswiss.com

Bie përgjysmë vlera e Rashicës

albswiss.com