Alb'swiss TV
Showbiz

Shyhrete na uron festën e 28 nëntorit me fotografinë e dy meshkujve me veshje kombëtare

shyhrete-na-uron-festen-e-28-nentorit-me-fotografine-e-dy-meshkujve-me-veshje-kombetare

Shyhrete Behluli uron 28 Nëntorin: Lavdi të gjithë dëshmorëve që ranë për liri, lirinë që sot po e gëzojmë.

Dita e Flamurit ka filluar me urime të shumta nga krerët e të dy shteteve si dhe fytyrat e tjera publike.

Këngëtarja Shyhrete Behluli vendosi të urojë shqiptarët me rastin e 28 Nëntorit, duke publikuar një fotografi të nipërve të saj me veshje kombëtare.

“Gezuar 28 Nentori, Lavdi te gjithe deshmorve qe ran per Liri, lirin qe sot po e gezojm! 🇦🇱❤”, shkruan ajo.

Të ngjajshme

Lamih Balaj: Telekomi po goditet nga të gjitha anët që të dëmtohet sa më shumë

albswiss.com

Adrola ja qet pikën, shfaqet përvëluese në imazhin e fundit

albswiss.com

E veshur e tëra me lëkurë, Loredana po duket më bukur se asnjëherë më parë

albswiss.com