Alb'swiss TV
Showbiz

Si asnjëherë me parë, Teuta Selimi ekspozon të pasmet e saj gjigante!

si-asnjehere-me-pare,-teuta-selimi-ekspozon-te-pasmet-e-saj-gjigante!

Teuta Selimi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e në koncerte, shkruan ORAinfo.

Teuta njihet sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

E se fundmi ajo ka bërë një foto goxha provokuese. Në këtë imazh, Teuta ekspozon të pasmet e saj gjigante si asnjëherë me parë. /ORAinfo/

Të ngjajshme

A i ka prishur raportet me Shkurte Fejzën, më në fund përgjigjet Remzie Osmani

albswiss.com

Dy vogëlushet që i shihni në foto, sot janë ndër fytyrat më të njohura dhe më të dashura në vend

albswiss.com

Një nënë e kujdesshme si Yllka, kaq bukur e ka veshur sot vajzën

albswiss.com