Alb'swiss TV
Showbiz

Sot vranët dhe shi, në viset malore pritet të bie borë

sot-vranet-dhe-shi,-ne-viset-malore-pritet-te-bie-bore

Sot mbi vendin tonë në orët e paradites do të mbajë mot i kthjellët, ndërsa pasdite pritet që të ketë shtim të vranësirave.

Në mëngjes përgjatë ultësirave mundësi për mjegull/mjegullinë. Më vonë në mbrëmje priten reshje të shkurta shiu, që gjatë natës dhe mëngjesin e së mërkurës pritet të pushojnë.

Në zona të larta malore me mundësi për reshje të dobëta bore.

Temperaturat në vise të ulëta 3C deri 15C, e në vise malore 2C deri 9C.

Era do të fryj e lehtë dhe mesatare nga verilindja 2-9m/s. Indeksi UV: 2.

Të ngjajshme

Dashuri deri në ‘qiell’, Dafina e Dj Geek shkëmbejnë puthje në borë

albswiss.com

Ryva Kajtazi kaq bukur po duket në dallam të arit

albswiss.com

Sot ndërroi jetë gjyshja e saj, Andrra Sinani përloti të gjithë me këto fjalë

albswiss.com