fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë

“STARS” – videoklipi me i ri i lansuar nga 5kinny

Reperi i ri nga Prishtina 5kinny – Lum Bulliqi, tanime i njohur per projektin e tij te pare “Chase”, ka finalizuar projektin e tij te 2t te titulluar “STARS”.

Kenga vjen si bashkpunim I artistit me producentin tone te njohur TorchMuzika I cili eshte pergjegjes per miksimin dhe masterizimin e kenges, perderisa teksti eshte shkruar nga vet artisti dhe videoklipi eshte perpunuar nga Prap Entertainment me pergjegjes Fitim Krasniqin.

Kenga “STARS” eshte nje projekt mjaft premtues dhe inspirues per shume reper te rinje te talentuar te cilet synojne qe zeri i tyre te degjohet ne tregun tone te sotem muzikor.

Të ngjajshme

Edhe një gafë e modës e Kim Kardashian

admin

Kjo është shtëpia e Ritës në Prishtinë

admin

Rita Ora me tatuazhe të reja

admin

Leave a Comment