Super-gol, Barcelona fillon rrugëtimin e përmbysjes – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Super-gol, Barcelona fillon rrugëtimin e përmbysjes

super-gol,-barcelona-fillon-rrugetimin-e-permbysjes

Dembele shënon një super gol, Barcelona fillon rrugëtimin e përmbysjes.

Barcelona është duke zhvilluar ndeshjen e sajt ë dytë në kuadër të Kupës së Mbretit ndaj Sevillas dhe ka shënuar golin e parë përmes Ousmane Dembele.

Dembele ka arritur që të shënoi një gol shumë të bukur në minutën e 13-të për Barcelonën.

Klubi Blaugran ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme ndeshjen dhe me një gol tjetër do ta barazonte rezultatin e përgjithshëm.

Më poshtë mund të shikoni golin e tij:

Të ngjajshme

Nuk ndalet agjenti i Haalandit, ka në plan edhe disa takime me…

albswiss.com

Haaland thyen këtë rekord në Ligën e Kampionëve

albswiss.com

Laporta merr lajmin e keq nga Barcelona

albswiss.com