Alb'swiss TV
Showbiz

‘Sytë’, Violetë Kukaj e ‘djegë’ me këngën e re

‘syte’,-violete-kukaj-e-‘djege’-me-kengen-e-re

Me rastin e festave të fundvitit, këngëtarët po publikojnë projekte dhe bashkëpunime të shumta.

Një këngë për fansat e saj të shumtë, për festat e fundvitit dje e ka publikuar edhe këngëtarja e njohur, Violetë Kukaj.

Kënga e re e Violetës titullohet “Sytë”, tekstin e së cilës e ka shkruar Ilir Berani, i cili është përkujdesur edhe për muzikën e këngës.

Kënga “Sytë” siç duket po pëlqehet mjaft nga publiku, ngaqë vetëm për 19 orë ka arritur mbi 35 mijë klikime në Youtube.

Të ngjajshme

Pas ndarjes nga e fejuara, djali i Danit tregon se kush po e shoqëron sonte në këtë darkë të bukur

albswiss.com

“Synuan të më shkatërrojnë pse e dua një njeri”, vjen rrëfimi rrënqethës i Adriana Matoshit

albswiss.com

Nusja e Goldit mezi po pret të bëhet nënë, sapo publikoi pamjen me të cilën do t’ua ‘shkri’ zemrat

albswiss.com