Alb'swiss TV
Showbiz

Tavolina e mbushur plotë, ky është ushqimi që u servua në darkë për Sarën dhe Belkizin!

tavolina-e-mbushur-plote,-ky-eshte-ushqimi-qe-u-servua-ne-darke-per-saren-dhe-belkizin!

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo organizoi një “baby shower” dhe ishte pamja e saj e cila mori tërë vëmendjen.

E duket se Sara ka shoqëri të mirë me gruan e futbollistit kosovar, Milot Rashicës.

Ato se fundmi janë parë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Në një foto të publikuar nga Sara,shihet një tavolinë e mbushur me gjëra ushqimore.

Pica, sallatë e bukë me lëngë, është e mbushur tavolina në darkën e tyre.

Kush e paguajti një darkë të tillë? /ORAinfo/

Të ngjajshme

Hoti u vlerësua por mori edhe vërejtje në mbledhjen e LDK-së, nënkryetari e pranon: Ka kundërshti brenda

albswiss.com

Pak javë pas martesës, Fjolla dhe Fisniku e bëjnë edhe këtë veprim!

albswiss.com

Genta shkon në ‘burg’, publikon pamje nga atje!

albswiss.com