Alb'swiss TV
Showbiz

Teuta Krasniqi shfaqet pa pikë grimi, por flokët e saj morën tërë vëmendjen

teuta-krasniqi-shfaqet-pa-pike-grimi,-por-floket-e-saj-moren-tere-vemendjen

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet pa pikë grimi dhe me flokë të lagura./ORAinfo/

Të ngjajshme

Jonida Vokshi sjell imazhin më të ëmbël për festa me vajzën

albswiss.com

Ariana niset për punë e veshur me shumë stil, ҫizmet e saj shumë të gjata morën tërë vëmendjen

albswiss.com

Nga kishte humbur Dhurata Ahmetaj, pas kaq kohësh shfaqet në këtë gjendje

albswiss.com