Tonali dërgon një mesazh të fuqishëm pas barazimit ndaj Manchester United – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Tonali dërgon një mesazh të fuqishëm pas barazimit ndaj Manchester United

tonali-dergon-nje-mesazh-te-fuqishem-pas-barazimit-ndaj-manchester-united

Tonali e thotë troç: Dërguam një mesazh të rëndësishëm.

Mesfushori i Milanit, Sandro Tonali, ka thënë se Rosonerët dërguan një mesazh të rëndësishëm për kundërshtarët pas barazimit ndaj Manchester United.

Milani barazoi 1-1 në Old Trafford në ndeshjen e parë në kuadër të Ligës së Evropës, falë golit të barazimit të Simon Kjaer në ndalesa, raporton lajmi.

Tonali, i cili luajti 20 minutat e fundit të ndeshjes në Angli, menjëherë duke potencuar se kanë një ndeshje tjetër përpara për të zhvilluar,.

“Objektivi ynë është të harrojmë atë që ndodhi sepse kemi një ndeshje tjetër të rëndësishme të dielën,” i tha Tonali Sky Sport Itaila.

“Dje, ne kemi dërguar një sinjal të rëndësishëm për të gjithë, dhe jo vetëm për klubet në Evropë, sepse askush nuk e priste atë”, ka përfunduar ai.

Të ngjajshme

Unitedi me super ofertë për mesfushorin e Atletico Madridit

albswiss.com

Milani në përballjen e vështirë ndaj Fiorentinas, formacionet zyrtare

albswiss.com

Inter në shitje, zbulohen pronarët e ri

albswiss.com