Alb'swiss TV
Showbiz

‘Transformohet’ Adelina Ismaili, nuk do ta njihni në imazhin e fundit

‘transformohet’-adelina-ismaili,-nuk-do-ta-njihni-ne-imazhin-e-fundit

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se sapo ka dalë nga frizerja.

E me këtë pamje Adelina po duket komplet ndryshe./ORAinfo/

Të ngjajshme

Arjan Konomi përlotet live në emision, “ia kisha borxh”

albswiss.com

Opps: Xhemajl Rexha ‘rikthehet’ në Interaktiv

albswiss.com

Ryva Kajtazi bëhet sërish nuse, kaq bukur po duket me këtë veshje tradicionale

albswiss.com