Alb'swiss TV
Showbiz

‘Transformohet’ Morena Taraku, mezi njihet në imazhin e fundit

‘transformohet’-morena-taraku,-mezi-njihet-ne-imazhin-e-fundit

Morena Taraku vazhdon të jetë një emër tejet i lakuar nga mediat rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, shkruan ORAinfo.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka posuar një foto ku shihet se ka bërë flokët e shkurtra, e me këtë look të ri Morena po duket komplet ndryshe./ORAinfo/

Të ngjajshme

Fiona publikon foton më të bukur të bashkëshortit dhe djalit

albswiss.com

Learta në muajt e fundit të shtatzënisë, shkon në këtë vend për t’u ‘fshehur’ nga virusi

albswiss.com

Partitë pa qëndrim të qartë për postin e presidentit – kërkohet konsensus i gjerë politik

admin