Alb'swiss TV
Showbiz

U bë nënë para dy ditësh, por kush e përloti sot nusen e Goldit

u-be-nene-para-dy-ditesh,-por-kush-e-perloti-sot-nusen-e-goldit

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Para dy ditësh ajo u bë nënë e një djali, i cili u pagëzua me emrin Gueril.

E një mesazh i bukur nga një i afërt është ai që e bëri Emirën me lot në sy./ORAinfo/

Të ngjajshme

Kaq shumë e do Afrona kunatën e saj, ja çfarë ushqimi i ka përgatit për darkë

albswiss.com

Remzia lë nën ‘hije’ edhe vajzat e reja, shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit

albswiss.com

Gili duket si çik e re, ky detaj merr vëmendjen

albswiss.com