fbpx
16.7 C
Geneva
Saturday, June 1, 2024

Vajza e tyre feston ditëlindjen, Miloti dhe Erxhina ju lënë ‘pa mend’ me pamjen

Milot Llalloshi vazhdon të jetë një këngëtar tejet i pëlqyer kosovar.

Ai është pjesë e skenës tash edhe një kohë të gjatë dhe gjithmonë është shumë i përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Përveç profesionit, Miloti ëstë tejet i përkushtuar edhe në familjen e tij.

Sot, vajza e tij, Roma feston ditëlindjen.

E Miloti ka ndarë me ndjekësit një foto me gruan nga festa e vajzës së tyre./ORAinfo/

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img