Alb'swiss TV
Lajme

Valon Syla thotë se ka informacione që Thaçi kthehet në prill

valon-syla-thote-se-ka-informacione-qe-thaci-kthehet-ne-prill

Valon Syla ka thënë se ka informacione që Hashim Thaçi kthehet në prill.

Gazetari Valon Syla ka thënë se Hashim Thaçi do të kthehet në Kosovë në muajin prill.

“Kam informacione që Hashim Thaçi kthehet në prill”, ka shkruar ai.

Tutje ai ka thënë se në historinë e Kosovës janë vetëm dy figura që do të futen në historinë e vendit.

“Në historinë e Kosovës kanë me u mbajtë Hashim Thaçi dhe Ibrahim Rugova”, ka shtuar ai.

Të ngjajshme

Ky është numri i plotë i personave të vdekur nga COVID-19 në Kosovë

albswiss.com

MASH tregon se çka po ndodh me shkollat ku po paraqiten raste me Covid-19

albswiss.com

Haziri paralajmëron zgjedhje nëse s’ka marrëveshje për president

albswiss.com