Alb'swiss TV
Sport

Vdes në aksident trafiku futbollisti i njohur afrikan

vdes-ne-aksident-trafiku-futbollisti-i-njohur-afrikan

Futbollisti i njohur afrikan, Anele Ngcongca ka ndërruar jetë në orët e para të mëngjesit.

Reprezentuesi i Afrikës së Jugut u aksidentua rëndë në provincën afrikane, Kwazulu Natal.

Bashkë me të në veturë ishte edhe një femër e cila raportohet se është në gjendje kritike.

Mbrojtësi i krahut për 9 vite ishte futbollist i skuadrës së njohur belge, Genk.

Së fundi ai po luante për skuadrën tjetër belge, Roeselare.

Të ngjajshme

Edhe Akil Gjakova eleminohet

albswiss.com

Pse nuk u arrit marrëveshja mes PSG-së dhe Allegrit, mësohet arsyeja

albswiss.com

Arsenali barazon në udhëtim te Leedsi

albswiss.com