Alb'swiss TV
Showbiz

Vëllau i Motrave Mustafa feston ditëlindjen, kjo është befasia që i bëri nusja e tij

vellau-i-motrave-mustafa-feston-ditelindjen,-kjo-eshte-befasia-qe-i-beri-nusja-e-tij

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Sot burri i saj feston ditëlindjen, e ajo i ka bërë befasi urimin më fjalët më të bukura./ORAinfo/

Të ngjajshme

Vjosa Osmani kështu dukej si maturante

albswiss.com

Blerona vishet në fustan të ngushtë, vë në pah linjat përfekte

albswiss.com

Reja e Meritës befason me veshje sportive

albswiss.com