Alb'swiss TV
Lajme

Vendimi i Kushtetueses, Hoti do të flasë para mediave në orën 15:00

vendimi-i-kushtetueses,-hoti-do-te-flase-para-mediave-ne-oren-15:00

Hoti thyen heshtjen, do të flasë para mediave në orën 15:00.

Kreu i Qeverisë tashmë në detyrë do të dalë në konferencë për media sot në ora 15:00.

Kështu është bërë e ditur përmes një komunikate për media nga Qeveria.

“ Kryeministri Avdullah Hoti mban konferencë për media. VENDI: Ndërtesa e Qeverisë KOHA: 15:00”, shkruhet në njoftim.

Kjo është hera e parë që Hoti po deklarohet para mediave që pas vendimit të mbrëmshëm të Gjykatës Kushtetuese.

Të ngjajshme

Shefi i BE-së: Dialogu është thelbësor për rrugën evropiane të Kosovës dhe Serbisë

albswiss.com

Mosvazhdimi i dialogut, Bashkimi Evropian dhe Qeveria ia lënë fajin koronavirusit

albswiss.com

Hoti flet pas mbylljes së qytetarëve: Do të gjejmë forma kreative për ta kaluar këtë vikend

albswiss.com