Alb'swiss TV
Showbiz

Vjehrra e Elitës pranoi një dhuratë shumë interesante, shikoni reagimin e saj

vjehrra-e-elites-pranoi-nje-dhurate-shume-interesante,-shikoni-reagimin-e-saj

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo.

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar dhuratën e bukur që ka pranuar./ORAinfo/

Të ngjajshme

Vjen dimri për Egzonës, shikoni si është veshur për të shkuar në punë

albswiss.com

Po vjen vajza e Sarës dhe Ledrit po vjen, por si kanë vendosur ta quajnë?

albswiss.com

Pamje nga pritja madhështore që ju bë djalit të Shkurte Gashit

albswiss.com