Alb'swiss TV
Lajme

Vjosa Osmani takohet edhe me Grupin 6+, koordinohen për zgjedhjet e parakohshme

vjosa-osmani-takohet-edhe-me-grupin-6+,-koordinohen-per-zgjedhjet-e-parakohshme

Osmani takohet edhe me Grupin 6+, koordinohen për zgjedhjet e parakohshme.

Ushtruesja e detyrës së presidentes Vjosa Osmani është takuar me përfaqësues të Grupit 6+, për tu koordinuar në lidhje me mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare, pas vendimit të Gjykatës Kushtuese.

Fillimisht ajo ka takuar përfaqësues të Nisës dhe AKR-së, kurse do të takohet edhe me përfaqësues të Listës Serbe.

Gjatë së martës Osmani është takuar me përfaqësues të VV-së, LDK-së dhe PDK-së.

Të ngjajshme

A do të ketë vërshime edhe në ditët e ardhshme? -Flasin nga IHMK

albswiss.com

Zëdhënësi i KQZ-së: Po votojnë edhe të infektuarit me COVID-19, rezultatet dihen qysh sonte

albswiss.com

Policia ende në kërkim të grabitësit Riad Sopjani, kërkon ndihmën e qytetarëve

albswiss.com