fbpx
16.7 C
Geneva
Saturday, June 1, 2024

Werder Bremen – Frankfurt, formacionet zyrtare

Janë bërë publike formacinet zyrtare Ëerder Bremen – Frankfurt.

Werder Bremeni do përballet me skuadrën e Frankfurtit në kaudër të xhiros së 23-të të Bundesligës.

Ëerder Bremen dhe Milot Rashica kanë përballë skaudrën më me formë në vitin 2021 në Bundesligë, ajo është skuadra e Frankfurtit e cila qëndron në pozitën e katërt me 42 pikë.

Milot Rashica do jetë titullar në ndeshjen e tij të parë që nga lëndimi që e mbajti jashtë fushave që një kohë të gjatë.

Ëerder Bremeni qëndron në pozitën e 12-të me 23 pikë total.

Formacionet zyrtare të klubeve.

Werder Bremen: Pavlenka, Mohëald, Rashica, Veljkovic, Agu, Sargent, Schmid, Toprak, Gebre Selassie, Friedl, Eggstein.

Frankfurt: Trapp, Soë, Kostic, Hinteregger, Kamada, Rode, Hasebe, Drum, Younes, Silva, Tuta.

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img