Alb'swiss TV
Showbiz

Xhensila bën tatuazhin më të veçantë me emrin e vajzës

xhensila-ben-tatuazhin-me-te-vecante-me-emrin-e-vajzes

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Është Xhensila ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se ka bërë tatuazh emrin e vajzës.

E këtë moment Xhensila e ka ndarë me ndjekësit e saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Nusja e Medës ndryshon komplet stilin e flokëve, kaq bukur po duket më pamjen e re

albswiss.com

Pak kohë pas martesës, reperi i njohur shqiptar ndahet nga gruaja?

albswiss.com

Djali i Pajtesës ju ‘shkrin’ me pamjen, aktorja vjen me këtë imazh

albswiss.com