Alb'swiss TV
Showbiz

Xhensila e uron Besin për ditëlindje me foton më të ëmbël

xhensila-e-uron-besin-per-ditelindje-me-foton-me-te-embel

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku të lumtur krah njëri-tjetrit.

Aktori i njohur, Bes Kallaku, gjatë ditës së sotme (e shtunë) festoi ditëlindjen e 35-të.

Me këtë rast, bashkëshortja e tij, Xhensila përmes rrjeteve sociale ndau imazhe të ëmbla me të.

Së fundmi, në një postim në Instagram, bukuroshja brune ka zgjedhur të publikojë një fotografi tjetër mjaft të ëmbël.

Dyshja shihen me plot stil të veshur, ndërsa buzëqeshin krah njëri-tjetrit duke marrë poza para kamerës.

“Urime ditëlindjen ‘country boy’”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Përkundër pandemisë, çifti kanë realizuar edhe festë modeste, me të ftuar familjarë të ngushtë.

Të ngjajshme

Labi realizon foton më unike me vajzën e tij

albswiss.com

Fiona publikon fotosesionin e djalit, kaq i ëmbël po duket ai

albswiss.com

E veshur e tëra me të zeza, Lola mahniti të gjithë më paraqitjen e fundit

albswiss.com