Alb'swiss TV
Showbiz

Xhensila ‘ndez’ rrjetin, publikon foto vetëm me peshqir banjo

xhensila-‘ndez’-rrjetin,-publikon-foto-vetem-me-peshqir-banjo

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme e në veçanti Xhensila.

Sot, ajo ka postuar fotografi ku shihet vetëm me peshqir dhe po duket shumë ‘hot’./ORAinfo/

Të ngjajshme

Mimoza Mustafa niset për dasmë, fustani i saj mori tërë vëmendjen

albswiss.com

Gëzimja e dërgon në këtë vend vajzën për 8 mujorin e lindjes

albswiss.com

Në ditëlindjen e 28 Neca i deklason të gjitha me fustanin që ka veshur

albswiss.com