Alb'swiss TV
Sport

Xherdan Shaqiri na prezanton me ‘bishën’ e tij të re

xherdan-shaqiri-na-prezanton-me-‘bishen’-e-tij-te-re

Lojtari kosovar, Xherdan Shaqiri me shokët e tij nuk do të luajn përballjen ndaj Ukrainës, e cila do të anulohet për shkak të rasteve me Covid te përfaqësuesja që drejtohet nga Shevchenko.

Lojtarët e Zvicrës mbrëmë i kanë bërë gati valixhet dhe do të rikthehet tek skuadrat e tyre.

Shaqiri ka patur me çka t’i mbledhë valixhet e tij. Lojtari shtatëshkurtër është bërë me një vëturë të madhe.

Shaqa është parë mbrëmë më Lamborghinin me ngjyrë të zezë që sipas mediave zvicëriane ka vlerë 220 mijë franga.

Të ngjajshme

Ja kur do të rikthehet në fushë Ibrahimovic

albswiss.com

Milan dëshiron blerjen e Diaz, por ka një problem

albswiss.com

Rikthehet Milan, triumfon ndaj Torinos.

albswiss.com