Alb'swiss TV
Showbiz

Ylli Demaj del me gruan, kaq e bukur është zonja

ylli-demaj-del-me-gruan,-kaq-e-bukur-eshte-zonja

Yll Demaj gruan tepër bukuroshe.

Yll Demaj është këngëtari me prejardhje nga Istogu që pëlqehet mjaft shumë sa i përket zhanrit e muzikës popullore.

Ai është një nga emrat më të kërkuar gjatë sezonës së dasmave e ahengjeve, shkruan Kosovarja.

Si zakonisht përvec karrierës këngëtarët e njohur fliten edhe për jetën private.

Nuk ka mbetur jashtë vëmendjes as bashkëshortja e Yllit e cila shpesh herë është komentuar e komplimentuar mjaft shumë.

Edhe së fundmi në një foto krah Yllit ajo po duket mjaft e bukur.

Të ngjajshme

Nuk mbledh mend Adelina, bën pirsing në një pjesë intime të trupit

albswiss.com

Vjollca sapo doli nga frizerja, shikoni si po duket me këtë grim dhe frizurë të rëndë

albswiss.com

A është kjo e dashura e Butrint Ymerit?

albswiss.com