fbpx
21.5 C
Geneva
Tuesday, July 2, 2024

Ylli i Juventus rezulton pozitiv me COVID-19

Bentancur rezulton pozitiv me COVID-19.

Skuadra italiane, Juventus ka konfirmuar një rast pozitiv me COVID-19.

Juventusi ka konfirmuar se futbollisti, Rodrigo Bentancur ka rezultuar pozitiv me COVID-19, transmeton lajmi.net.

“Bentancur është në izolim dhe nuk ka shfaqur simptoma të virusit”, u tha në komunikatën e klubit.

“Klubi është nën kontakt të vazhdueshëm me Autoritetet Sanitare në lidhje me protokollet e nevojshme për lojtarin që të zhvillojë stërvitje ndaras skuadrës”, deklaroi klubi “Bianconeri”.

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img