Ylli i madh refuzon rinovimin me Bayern Munich – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Ylli i madh refuzon rinovimin me Bayern Munich

ylli-i-madh-refuzon-rinovimin-me-bayern-munich

Coman refuzon rinovimin me Bayernin.

Për të mos rrezikuar ta humbasë si David Alaba, Bayern Munich ka nisur procedurat për të rinovuar me Kingsley Coman, kontrata e të cilit me skadon në verën e vitit 2023, por për momentin francezi nuk është shumë i bindur për të qënduar gjatë në Bavari.

Bayerni i ka ofruar heroit të finales së Champions League edicionin e shkuar, një marrëveshje të re deri në vitin 2026, por Coman ka refuzuar propozimin e bërë nga gjermanët dhe bisedimet për momentin janë ndërprerë.

Në vazhdim mund të ketë një raund të dytë bisedimesh për gjetjen e gjuhës së përbashkët për rinovimin. Kingsley Coman është një element shumë i rëndësishëm në formacionin e Bayern Munich.

Të ngjajshme

Ndeshja ndaj Leeds, Tuchel me deklaratë të papritur për Mendyn

albswiss.com

Shpërthen Sanchez: Unë jam si një luan i mbyllur në kafaz

albswiss.com

Lamtumirë Pirlo, Juventus ka gati trajnerin e ri

albswiss.com