Alb'swiss TV
Lajme

Zbulohen fotot e shtatores së Skënderbeut që do të zbulohet nesër në Prizren

zbulohen-fotot-e-shtatores-se-skenderbeut-qe-do-te-zbulohet-neser-ne-prizren

Kjo është shtatorja e Skënderbeut që do të zbulohet nesër në Prizren.

Heroit kombëtar Gjergj Kastriotit – Skënderbeut, po i ngritët shtatorja edhe në qytetin e Prizrenit për ndër të 28 nëntorit.

Kjo shtatore do të zbulohet nesër në ditën e flamurit.

Gazeta Express ka siguruar fotografi të shtatores derisa vendoset për t’u zbuluar nesër.

Shtatorja e Gjergj Kastriotit – Skënderbeut është e vendosur edhe në sheshin e Prishtinës. Shtatore dhe buste të tij gjejmë anë e kënd qyteteve shqiptare, e edhe më gjerë në rrafshin ndërkombëtar.

Të ngjajshme

Donald Trump i shkruan Vjosa Osmanit, kjo është përmbajtja e letrës

albswiss.com

Reçica paralajmëron miratimin e Ligjit gjithëpërfshirës për aftësinë e kufizuar

albswiss.com

Hoti flet me Osmanin, i premton se do të analizojë funksionimin e misioneve diplomatike

albswiss.com