Alb'swiss TV
Sport

Zbulohet arsyeja e mungesës së Shaqirit

zbulohet-arsyeja-e-mungeses-se-shaqirit

Arsyeja e mungesës së Xherdan Shaqirit sipas BBC.

Xherdan Shaqiri do të mungojë për shkak të disa shqetësimeve dhe jo për vendime teknike të trajnerit, Jurgen Klopp.

Lajmin e ka dhënë BBC Sport, që raporton se sulmuesi shqiptar ka probleme fizike para sfidës dhe prandaj nuk është as në stol për ndeshjen kundër Leicester City.

Ai është duke u kontrolluar nga mjeket e skuadrës më detajisht, për të kuptuar për çfarë lëndimi bëhet fjalë që e la jashtë ndeshjes ku pritej të ketë minuta,

Të ngjajshme

Milan shkon një hap më tutje në Europa Ligë

albswiss.com

Dy yjet e Napolit e mundin koronavirusin

albswiss.com

Lewandowski – Manchester Unitedi, deklaratë e papritur nga lojtari

albswiss.com