Zbulohet frika më e madhe që ka Ronaldo për Cristiano Junior – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Zbulohet frika më e madhe që ka Ronaldo për Cristiano Junior

zbulohet-frika-me-e-madhe-qe-ka-ronaldo-per-cristiano-junior

Khabib zbulon frikën më të madhe që Ronaldo ka për Cristiano Junior.

Cristiano Ronaldo dhe Khabib Nurmagomedov vazhdojnë të kenë marrëdhënie shumë të mira.

Ata flasin shumë shpesh, si për karrierën e tyre ashtu edhe për jetën personale.

Së fundmi, Khabib ka zbuluar frikën më të madhe që CR7 ka për djalin e tij, Cristiano Junior.

“Flasim gati çdo ditë. Kur u takuam së fundmi patëm një bisedë dhe ai më tha se dëshiron që djali i tij të jetë pasardhësi i tij. Kur Cristiano ishte fëmijë ai ëndërronte vetëm të kishte një palë atlete. Djali i tij, nga ana tjetër, ka gjithçka. Ai ka frikë se mund të mos ketë të njëjtën uri, të njëjtin vullnet. Kur ke gjithçka, është e vështirë të gjesh motivimin e duhur. Më pëlqente ta dëgjoja atë. E kuptova që ai është një person që nuk vendoset për një, dy ose tre tituj. Ai sapo fitoi titullin e tij të tridhjetë, shënuesi më i mirë i të gjitha kohërave. Unë mendoj se ai do të vazhdojë për dy ose tre sezone të tjera”, deklaroi ylli i UFC.

Të ngjajshme

Kroos po largohet nga Kombëtarja gjermane, kjo është arsyeja

albswiss.com

Pioli flet pas barazimit dëshpërues të Milanit: Na mungoi cilësia

albswiss.com

Milan – Donnarumma, vjen lajmi i shumë pritur nga Italia

albswiss.com