Alb'swiss TV
Lajme

Zhduket Jetmir Rudi nga fshati Rud i Malishevës, kjo është kërkesa e familjarëve

zhduket-jetmir-rudi-nga-fshati-rud-i-malisheves,-kjo-eshte-kerkesa-e-familjareve

Jetmir Rudi, 28 vjeçar, që nga dita e shtunë është zhdukur dhe familja nuk di asgjë për fatin e tij.

Familja Rudi nga fshati Rud I Malishevës këtë e kanë bërë të ditur për TV Malishevën.

Nga ora 17:00 e ditës së shtune askush nuk e ka parë Jetimirin. Tutje ata kanë treguar se Jetmiri kishte kriza nervore e shëndetësore kohë pas kohe.

Ftohen të gjithë ata që e shohin apo dinë ndonjë gjë për fatin e Jetmirit të lajmërohen në numrin: O44 204 484, Njazi Rudi, ose në Policinë e Kosovës.

Të ngjajshme

Kryeministri Hoti flet pas takimit me Osmanin: U dakroduam që së bashku t’i tejkalojmë sfidat nëpër të cilat po kalon vendi

albswiss.com

Molliqaj: VV e votoi buxhetin veç pse zgjedhjet janë afër

albswiss.com

Gjykata Speciale sqaron përmendjen e emrave të tjerë në aktakuzën ndaj Thaçit, Veselit, Krasniqit e Selimit

albswiss.com