ZYRTARE: Ky është ndihmës-trajneri i ri i SC Gjilani – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

ZYRTARE: Ky është ndihmës-trajneri i ri i SC Gjilani

zyrtare:-ky-eshte-ndihmes-trajneri-i-ri-i-sc-gjilani

Agim Maliqi emërohet ndihmës-trajner tek SC Gjilani

Agim Maliqi do të jetë ndihës-trajner i Ismet Munishit tek skuadra e SC Gjilanit.

Agim Maliqi pjesë e stafit të trajnerit Ismet Munishi tek skuadra e SC Gjilanit, transmeton lajmi.net.

Në stafin e trajnerit Ismet Munishi, ku bëjnë pjesë Alban Hyseni dhe trajneri i portierëve Enver Sermaxhaj, sot gjithashtu ju bashkua edhe ndihmës trajneri Agim Maliqi, ku do të kompletojë pjesën e asistentëve të Munishit.
Maliqi do të zë vendin e asistentit të deritanishëm Granit Dervisholli, i cili ishte pjesë e stafit të Bylbyl Sokolit.
Agim Maliqi, ishte gjithashtu pjesë e stafit të trajnerit, Ismet Munishi, sa ishte pjesë e skuadrës nga Suhareka, KF Ballkani.

Të ngjajshme

Zbulohet frika më e madhe që ka Ronaldo për Cristiano Junior

albswiss.com

Samir Ujkani: Spanja favorite, ne na duhet mrekullia

albswiss.com

Shqipëria luan për fitore ndaj San Marinos, publikohen formacionet zyrtare

albswiss.com