Afrim Muçiqi feston ditëlindjen, djali i bën urimin e veçantë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Afrim Muçiqi feston ditëlindjen, djali i bën urimin e veçantë

afrim-muciqi-feston-ditelindjen,-djali-i-ben-urimin-e-vecante

Djali i Afrim Muçiqit uron babain.

Këngëtari i njohur kosovar dhe shumë i pëlqyer nga publiku, Afrim Muçiqi feston sot ditëlindjen e 52-të.

Nga urimet e shumta që ka marrë, ndër ta më speciali ka qenë ai i djalit tv tij, portieri i FC Prishtinës, Alban Muqiqi, shkruan “Kosovarja”.

Albani në postimin e bërë në Facebook e ka quajtur babain e tij shok dhe ‘haveri’.

Të ngjajshme

Vdes aktori i njohur në moshën 54 vjeçare

albswiss.com

Robert Berisha pyetet se kur do të martohet- përgjigja e tij befason të gjithë

albswiss.com

Sabriu ‘çmendet’ pas Nerës: Shumë të kam borxh oj nafaka e jem

albswiss.com