fbpx
16.7 C
Geneva
Saturday, June 1, 2024

Afrona do ta ‘çmend’ Bleron, bën ndryshimin e madh në pamje

Afrona Dika me formën interesante të vetullave.

Afrona Dika sot ka sjellë një ‘selfie’ nga Zvicra.

Bashkëshortja bukuroshe e Bleros është shfaqur e thjeshtë e natyrale si zakonisht.

E vëmendje mori forma e vetullave të modeles, një form interesante si shumë të ngritura lartë.

A po ju pëlqejnë?

Rikujtojmë, se Afrona dhe Blero ka një vit e gjysmë që janë martuar.

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img