Bashkëshortja i feston ditëlindjen, Milot Llalloshi e uron me fjalët me të mira – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Bashkëshortja i feston ditëlindjen, Milot Llalloshi e uron me fjalët me të mira

bashkeshortja-i-feston-ditelindjen,-milot-llalloshi-e-uron-me-fjalet-me-te-mira

Erxhina Ismajli sot feston ditëlindjen.

Përmes një postimi në profilin e tij në Instagram, këngëtari ka zgjedhur ta uroi.

Milot Llalloshi ka shkruar edhe disa fjalë dashurie për bashkëshorten e tij në imazhin e postuar po ashtu shihet duke fjetur në krahun e Erxhinës.

Përveç këtij postimi, Miloti ka publikuar edhe një tjetër fotografi derisa i dhuron një përqafim plot dashuri asaj.

Ndryshe, çifti Milot Llalloshi dhe Erxhina Ismajli kanë një jetë të lumtur bashkëshortore të cilën e gëzojnë edhe me dy pjesëtarë të familjes një djalë dhe një vajzë.

Të ngjajshme

Jo Adrola, kjo qenka e dashura e re e Capital T

albswiss.com

Tea dhe Bearti nisen për pushime, por po i shoqëron edhe dikush tjetër

albswiss.com

Ariana del me shetit, palltoja e saj me stil merr gjithë vëmendjen

albswiss.com