Burak Deniz publikoi fotografinë e parë me të dashurën – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Burak Deniz publikoi fotografinë e parë me të dashurën

burak-deniz-publikoi-fotografine-e-pare-me-te-dashuren

Aktori i njohur turk, Burak Deniz publikoi në rrjetet e tij sociale fotografinë e parë me të dashurën e tij, modelen Didem Soydan.

Lidhja e aktorit dhe modeles është konfirmuar prej disa kohësh.

Por, aktori gjithmonë është mjaft i rezervuar sa i përket publikimit të fotografive personale.

Të ngjajshme

Shapti e Selvija kurorëzohen, tregojnë arsyen pse s’kanë bërë dasmë

albswiss.com

Moti i ngrohet, Shyhretja me burrin shkojnë në pushime në këtë vend

albswiss.com

Ky ishte postimi i fundit i Cimës: “Ju lutem respektoni masat sa më shumë”

albswiss.com