Djali i Ermalit sot feston ditëlindjen, Sabriu i bën urimin e veçantë nipit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Djali i Ermalit sot feston ditëlindjen, Sabriu i bën urimin e veçantë nipit

djali-i-ermalit-sot-feston-ditelindjen,-sabriu-i-ben-urimin-e-vecante-nipit

Sabri Fejzullahu uron nipin.

Sabri Fejzullahu është pa dyshim legjenda e muzikës shqiptare dhe i preferuar nga të gjitha gjeneratat.

Shumë vite në skenë, shumë hite, karrierë e pastër e kanë bërë Sabri Fejzullahun këngëtarin më të respektuar, shkruan “Kosovarja”.

Sabriu përveç se është i suksesshëm në jetën profesionale, ai ka një familje për lakmi dhe raporte shumë të shëndosha me ta, sidomos tash që ka mbesa e nip përreth.

Sot, Arti djali i Ermalit dhe nipi i parë i Sabrisë feston ditëlindjen dhe këngëtari e ka uruar atë publikisht.

“Arti i gjyshit sa e qysh te dua e din ti, qysh ta kisha uruar ditëlindjen, qysh ma ndien zemra nuk e di, hajt bre shpirti jem i gezofsh 100 ditëlindje dhe e lus Zotin që mbas shëndetit u befsh shembull i mire per Shqiptari” ka shkruar Sabriano në dedikimin për nipin.

Të ngjajshme

Angela na lë “pa gjumë” me foton e fundit

albswiss.com

Ermali dhe Ariana lajmërohen nga plazhi i Dubait

albswiss.com

Fero publikon pamje të Arbenitës me bark të fryrë

albswiss.com