“Do ta pështyja në fytyrë”, vjen reagimi i ashpër i Fatjonit ndaj Melisës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

“Do ta pështyja në fytyrë”, vjen reagimi i ashpër i Fatjonit ndaj Melisës

“do-ta-peshtyja-ne-fytyre”,-vjen-reagimi-i-ashper-i-fatjonit-ndaj-melises

Fatjoni Kucari reagon ashpër ndaj ish-konkurrentës së ‘Përputhen’ Melisës.

Ish-protagonisti i emisionit “Për’puthen”, Fationi, tash e një kohë është në rivalitet me Melisën.

Fation Kuqari ishte i ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku nuk kishte si t’i shpëtonte pyetja për protagonistët e emisionit.

I pyetur se cilët nga ata do të donte ta pështynte në fytyrë, ai u shpreh pa hezitim.

“Flokëkuqja”, tha ai.

Pra bëhet fjalë për Melisën, ku sipas tij ajo është mashtruese, mendjelehtë, dinake dhe se e ka marrë famën nga takimet e tij me të.

Të ngjajshme

Fjolla po e shijon muajin e mjaltit, sjell pamje e zhveshur nga vaska teksa shijon pushimet në Maldive

albswiss.com

Kida në krahët e këtij djali në Dubai

albswiss.com

Me këtë veshje del në vendin e punës sot Blerona

albswiss.com